Sözler Köşkü Kullanıcı Politikası ve Veri İlkesi

Bu bilgilendirme ve aydınlatma 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği yapılmaktadır. SÖZLER KÖŞKÜ İLİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna önem vermekteyiz. Bu nedenle tarafımızla ilişkili tüm kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmektedir “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi yasal mevzuat tarafından belirlenen sınırlar çerçevesinde işlemekteyiz.

Bu sayfada Sözler Köşkü tarafından sunulan uygulamalar için işlenen bilgiler açıklanmaktadır.

I- Ne tür bilgiler topluyoruz?

* Sağladığınız bilgiler: kopgit.sozlerkosku.com , 5te5.sozlerkosku.com ve diğer uygulamalarımızda bir hesap oluşturmanız veya uygulamaları kullanırken verdiğiniz bilgileri merkezi Türkiyede bulunan sunucularda saklıyoruz. Kişisel bilgileriniz asla üçüncü bir taraf ile paylaşılmaz, reklam amaçlı olarak işlenmez ve pazarlanmaz.

* Cihaz Bilgisi Kullandığınız bilgisayar, telefon, internete bağlı tablet vb. Uygulamalarımızı kullanmanızı sağlayan cihazlar hakkında aşağıda açıklandığı şekliyle saklıyoruz.

* Cihaz özellikleri: İşletim sistemi, donanım ve yazılım sürümleri, pil seviyesi, tarayıcı türü gibi bilgiler.

* Tanımlayıcılar: Kullandığınız Sözler Köşkü uygulamasına ait özel tanımlayıcılar, cihaz kimlikleri ve diğer tanımlayıcılar.

* Ağ ve Bağlantıları: Cihazınızı kullandığınız dil, saat diliminiz.

* Çerez verileri: Kullanıcı adı ve parola bilgilerini içeren veri parçaları.

II- Bu bilgileri nasıl kullanırız?

Sağladığınız kullanıcı adı ve parola bilgileri daha sonra giriş yaptığınızda sizi tanımamız için tutulur. Instagram ve telefon numarası bilgisi uygulama üzerinden iletişim kurulamadığı durumlarda size ulaşabilmemiz için tutulur. Cinsiyet ve Doğum Tarihi bilgileri sizinle iletişim kurarken daha faydalı olmak amacıyla saklanır.

Cihazınızın bilgileri, özellikleri, tanımlayıcılar ve cihazınızda kullandığınız dil ve saat diliminiz size doğru zamanda bildirim ulaşabilmesi amacıyla One Signal ile paylaşılır. Cihaz bilgileriniz kişisel bilgilerinizle eşleştirilmez.

III- Hakkımdaki bilgileri nasıl yönetebilir veya silebilirim ?

Kişisel bilgilerinizi kullanıcı panelinizden güncelleyebilir yada silebilirsiniz.

Bu ilkedeki değişiklikler hakkında sizi nasıl bilgilendireceğiz ?

Bu ilkede değişiklik yapmadan önce sizi haberdar edeceğiz. Uygulamamıza giriş yaptığınızda, sayfanın en alt kısmından kullanıcı politikamıza ve veri ilkemize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için Sözler Köşkü ile iletişime geçmek Merak ettiğiniz bütün sorularınız için iletisim@sozlerkosku.com adresini kullanabilirsiniz. Size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.