Kopgit – Kuran Tefsiri Risale-İ Nur

Kopgit Kuran Tefsiri Okuma Programıyla Haftada 100bin Sayfa Okuma Yapılıyor!

Sözler Köşkü’nün en büyük ve kapsamlı projesi: Kopgit. Kuranın manasını ve tefsirini devamlı olarak ve anlayarak okumak isteyen kardeşlerimiz için bir uygulama hazırladık.

İnternet üzerinden her şehirden farklı farklı kardeşlerimiz, çatısı gökyüzü olan bir medresede önünde kitaplarını mütalaa ediyorlar. Uygulamamız ayrıca her seviyedeki Risale-i Nur okumak isteyen kardeşlerimiz için özel olarak yapıldı. Yeni başlayanlarlar için video destekli bir okuma deneyimi sunuluyor. çeşitli video, yazı ve mesajlarla her fırsatta İslami yeni bilgiler eşliğinde onlara çok yönlü bir eğitim olanağı sağlıyor.

Kopgit uygulamamızda seviyenize uygun olarak Kuran Tefsiri Risale-i Nur eserlerini okumaya başlayabilirsiniz. Ben daha önce okudum anlamadım, devam edemedim diye düşünen kardeşlerimizi de bu uygulamamıza mutlaka bekliyoruz. Uygulamamıza başlarken “Kopgit Video” veya “Kopgit Kitap” bölümlerinden bir tanesini seçerek başlıyoruz

Kopgit Video; Kuran Tefsiri Risale-i Nur eserlerinin muhtelif yerlerinden yapılmış derslerden oluşuyor. Burada ders konseptimiz birlikte okuyalım şeklinde.

Kopgit Kitap; Bu kısım daha çok okuma ağırlıklı ve sana düzenli okuma alışkanlığı kazandırmak için tasarlandı. Burada da seni yanlız bırakmıyoruz :)

Ücretsiz Android ve iOS Mobil Uygulamalarımızı Aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.